SAISA.lt

Apie SAISA.lt

SAISA – trumpinys nuo “Stiprios Apyrankės Iš Sertifikuotų Akmenukų”

Ši apyrankių vėrimo paslaugos idėja kilo daugiau nei prieš 3 metus kai susidūriau su netikėta problema – nusipirkdavau jau suvertų apyrankių, kurios pasirodo buvo iš plastiko ar stiklo. Todėl norėjau gauti sertifikuotų apyrankių, kurios būtų ne tik gražios, bet ir neštų naudą energetiniam lygmenyje. Taigi po ilgų paieškų atradau akmenukų kasybos įmones, patikrinau juos nunešęs į laboratoriją pas brangakmenių ekspertą ir štai ši svetainė – kad nenudegtumėt nuo netikrų pardavėjų ir gautumėt ne tik aukščiausios kokybės apyrankes, bet ir su sertifikato kopija.

Šios apyrankės puikiai tinka kaip prasminga, įdomi bei originali dovana.

Pats nešioju šias apyrankes kiekvieną dieną, todėl garantuoju, kad gumytės laikys ilgai – visoms apyrankėms suteikiama 6 mėnesių garantija!

Gydomosiomis savybėmis įsitikinkite patys – jei kasdien nešiojant apyrankę per mėnesį nepajusite jokių pokyčių, ją bus galima grąžinti, atsiimant visus sumokėtus pinigus.

Beje nešioti apyrankę yra ne tik madinga, bet tai yra ir vienas iš stipriausių būdų “susijungti” su akmens teikiama nauda.

Kuo šios apyrankės skiriasi nuo kitų pardavėjų?
– Akmenukai atkeliauja iš didžiausių pasaulio kasyklų, todėl yra labai geras kainos ir kokybės santykis.
– Naudojami TIK TIKRI natūralūs mineralai (akmenukai). Ištirti geomologijos muziejuje ir parduodami su ekspertizės kopijomis!
– Veriamos apyrankės pagal rankos riešo matmenis.
– Naudojami dideli, 10 mm skersmens dydžio akmenukai.
– Lankstus pirkimas – galite užsisakyti ir telefonu.

Turite klausimų ar norite užsisakyti? Rašykite arba skambinkite į +37064444977

Suteikiama 30 dienų besąlygiška pinigų grąžinimo garantija.

Kodėl naudojami dideli (net 10 mm skersmens) akmenukai? Kuo didesnis kristalas, tuo stipresnė jo energija ir teikiama nauda, todėl taip greičiausiai nukratoma nenorimų savybių, greičiau pritraukiamos trokštamos savybės, teigiami pokyčiai.

Prieš išsiunčiant, kiekviena apyrankė “išvaloma” eterinių aliejų mišinuku. Taip ji jus pasiekia ne tik gardžiai kvepėdama, bet ir energetiškai švari. 

Išbandykite natūralių akmenukų galią ir JŪS!

Close My Cart
Close Wishlist
Close Recently Viewed
Close
Close
Categories