Užsakymai atlikti po 2021 08 07 bus išsiųsti 2021 08 16 dėl atostogų.

Atsiliepimai

Atsiliepimai

Daiva – “Sveiki Žilvinai, jau gavau pagamintas natūralių akmenukų apyrankes, labai gražios, malonios ant rankų. Iškarto užsidėjau:) Labai džiugu, kad įdėjote papildomos gumytės ir akmenukų tam atvejui jei netyčia nutrūktų ir reikėtų pataisyti. Labai džiaugiuosi atradusi Saisa.lt, nes matosi kokybė ir garantija. Sėkmės Jums:)”

Austėja Žostautaitė – “Sveiki, Gavau. Viskas greitai ir gerai. Labai nustebino toks rūpestingas įpakavimas ir tai, kad pridėjote papildomus karoliukus 🙂 bus nebaisu jei sutruktų – turėsiu atsargai. 🙂 Gražiai ir dailiai žiūrisi ant rankos, karoliukai matosi tikrai kokybiški ir smagu, kad jie sertifikuoti – tai jaučiuosi ne katę maiše nusipirkusi. 😍 Maloniai į juos reaguoja oda, jokio niežėjimo ar panašiai, nes nuo tokių fake niežti dažniausiai. Dėkoju! 🙂”

Greta Dovydaitytė – “O Vau! Jau gavau, tik negaliu dar pasiimti, bet nesitikėjau taip greitai, aš antrą kartą jau iš Jūsų perku, labai patiko buvo puiki dovana tiek sau tiek draugei, o dabar jos vyras dovanų užsirašė 🤗 labai smagu, kad įdėjot atsarginių detalių ir sertifikatai, na ką tu ką tu viskas super!”

Rimantė – “Sveiki, Žilvinai, Apyrankė jau ant mano riešo 🙂 Nuoširdžiai sakau ačiū, tokio aukštos klasės siuntinio dar nesu gavusi! Sėkmės visur ir visada!”

Kitai klientei taip patiko apyrankės, kad net pasisiūlė jog galite parašyti jai asmeniškai į Facebook!

Štai jos atsiliepimas: “Noriu pasidžiaugti ,atradusi nuostabų apyrankių pardavėją ir nuoširdžiai rekomenduoju visiems kurie dar svarsto ar užsisakyti ,drąsiai!!!tokio nuostabaus žmogaus ,rūpestingo,atsakingo retai besutiksi😄(tai ne reklaminis triukas)o pirkėjos nuomonė,kuri išties patenkinta,dėkoju dar kartą.”

Evelina Lina Ivanauskienė

Justina Kupcevičienė:

“Laba diena 🌞

Ačiū! Užsisakau jau antrą apyrankę iš Jūsų, pirmoji labai prilipo ir suteikia man džiaugsmo bei stiprybės. Ačiū dar kartą ❤️”

Paklausiau, ar galiu naudoti jos vardą ir pavardę atsiliepime ir Justina atrašė:

“Žinoma! ❤️😊 Dar pridėkite, kad siuntinukas atkeliauja tobulai supakuotas 🌞 Taip pat labai malonu, kad akmenys sertifikuoti. O energija iš jų tiesiog plūste plūsta 💪”

Anastasija:

“Laba diena, gerb. Žilvinai,

apyrankės mus pasiekė neįtikėtinai greitai – jos nuostabios, ačiū už Jūsų darbą ir dėmesį!
Iš tikrųjų jaučiasi Jūsų šviesi energija, šiluma ir meilė gamtos stebuklams bei žmogui. Džiaugiuosi, kad, ieškodama vien tik nefrito papuošalo, atradau tiek daug. Mes su vyru nuoširdžiai dėkojame Jums ir taip pat linkime nuostabių Naujųjų metų, sėkmės kūryboje ir laimės 🙂
 
Gražios dienos,
Anastasija”
 

Saisa.lt pirkėja:

“Norėjau padėkoti už apyrankes, jos nuostabios. Užsidėjus jausmas lyg energija cirkuliuotų 🙂

Gintaras:

“Labai geros apyrankės, labai padeda, ramina, suteikia harmonijos jausmą, mažiną stresą, įtampa, visuomet nešuoju. Visiems rekomenduoju įsigyti.”

Aušra:

“Labai ačiū už apyrankes. Labai greitai atkeliavo ir atrodo puikiai. Kiekvienas natūralus akmenukas turi savo poveiki, todėl, manau atradusi tai, ko man trūko.”

Call Now Button Scroll to Top