SAISA.lt

Atsiliepimai

Asta, užsakymai #2796, #3112, #3841 ir #4035 – “Labas vakaras Žilvinai, citrino-karneolio
apyrankė jau atkeliavo ir yra ant mano rankos.Labai maloni, šilta ir jauki.Gražūs ir malonūs Jūsų gaminiai😍.Jau turiu kelias Jūsų apyrankes- labai gerai nešiojasi ir kaip nekeista, nesinori dėtis kitų papuošalų.Natūralūs akmenėliai mane labai žavi😊.Ačiū Jums ir gero vakaro. Iki kitų kartų.”

Daiva, užsakymai nr. 2601 ir nr. 2674 – “Sveiki Žilvinai, jau gavau pagamintas natūralių akmenukų apyrankes, labai gražios, malonios ant rankų. Iškarto užsidėjau:) Labai džiugu, kad įdėjote papildomos gumytės ir akmenukų tam atvejui jei netyčia nutrūktų ir reikėtų pataisyti. Labai džiaugiuosi atradusi Saisa.lt, nes matosi kokybė ir garantija. Sėkmės Jums:)”

Indrė, užsakymai #2312 ir #3024 – “Labas vakaras,
Apyrankę jau gavau :) Pasakysiu taip, šiandien man buvo sumauta diena, o apyrankė kaip koks stebuklas toje dienoje :) labai labai patinka, mes su ja susidraugavom iš karto, net nenoriu nusiimt :) kuo daugiau į ją žiūriu, tuo labiau giedrėja mintys ir nuotaika, ta spalva ametisto kažkas nuostabaus. Ačiū Jums labai :)

Šiltai ir nuoširdžiai, Indrė“

Rimantė, užsakymai #2509 ir #2523 – “Sveiki, Žilvinai, Apyrankė jau ant mano riešo 🙂 Nuoširdžiai sakau ačiū, tokio aukštos klasės siuntinio dar nesu gavusi! Sėkmės visur ir visada!”

Raimonda, užsakymas 2638 – “Sveiki,
Apyrankę gavau. Net ir atsarginių dalių!
Užsimoviau- ir prilipo.
Apyrankė lūkesčių neatitiko- ji daug daug geresnė.
AČIŪ
Ir sėkmės.”

Ieva, užsakymas 4642 – “Sveiki, Žilvinai! Siunčiu jums didelę padėką ir linkėjimus klestėjimui ir gausai! Apyrankės nuostabios, įpakavimas prabangus, kvepiantis! Dalinuosi su visais, kuriuos sutinku, kaip galima gerbti ir mylėti klientus, lyg ir per smulkmenas, bet kuriant labai didelę vertę!

Beje, gavau jau kitos dienos rytą, tad ir pristatymas turbinis!

Ačiū jums!
Linkėjimai “

Marius, užsakymas 2829 – “Laba diena
Kalnų krištolo ir tigro akies akmenuku apyrankė pradžioje nežymiai kilstelėjo spaudimą, bet vėliau jis normalizavosi – šia apyranke esu patenkintas. Tiesa patarimas jautresniems – apyrankės nenešioti apskritą parą, o nešioti tik dalį paros kol adaptuosis organizmas.
Ačiū, už konsultaciją ir patarimus renkantis akmenukus.
Pagarbiai, Marius Morozas”

Elvyra, užsakymas 2794 – “Labas vakaras :) Jau esu gavusi apyranke ir esu maloniai nustebinta kaip viskas greitai atėjo. Iškart jaučiasi kaip viskas kokybiškai atlikta ir pagalvota dar į ateitį jei kas nutiktų apyrankei. Nesigailiu užsisakius iš jūsų.”

Lina, užsakymas 2629 – “Laba diena,
Vakar pasiėmiau iš paštomato apyrankes. Labai gražios, spalvos nuostabios, likau labai patenkinta. Labai buvau nustebinta jų supakavimu. Tobulai gražu ir praktiška. Labai Ačiū Jums. Būtinai įsigysiu ir daugiau apyrankių iš Jūsų.
Gražios dienos.”

Laura Ž., užsakymas 3771 – “Sveiki jau senai gavau apyranke, bet vis užmirždavau atsakyti, kaip sekasi su ha draugauti. Jau pirmąjį karta kai gavau apyranke, pajutau jos energetine stiprybe. Dabar jau ja prisijaukinau, kuri laika, labai nesinorėjo jos dėtis. Dabar kasdien nešioju, ir jaučiu apyrankės apsauga ir energetine stiprybę :)) lydi kasdien mane ir padeda papildomai:) labai dėkoju, išties kokybiški akmenukai:)) paklausiau savo nuojautos it džiaugiuosi tai, kad pirkau iš jūsų šia hematito apyranke:) dėkoju už kokybiška preke ir sėkmės tolimesniuose darbuose ir kūryboje:) Su pagarba.”


Vytautas, užsakymas 3152 – “Laba diena, Žilvinai.
Apyrankę, kurią užsakiau, jau gavau.
Noriu padėkoti už operatyvų užsakymo įvykdymą, puikios kokybės apyrankę, jos įpakavimą ir atsarginius papildomus akmenukus bei gumytę.
Akmenukų poveikis jaučiamas, matant ir jaučiant, kad apyrankė buvo padaryta tikrai nuoširdžiai.
Noriu palinkėti, Jums, didžiausios sėkmės, dirbant šį darbą, kuris džiugina klientus. p.s. Neprieštarauju, jeigu šį mano komentarą patalpinsite savo tinklapyje.

Pagarbiai,
Vytautas”


Ernesta – “Laba diena. Katik pasiėmiau apyrankę. Esu labai patenkinta, nes pranoko mano lūkesčius. Apyrankė be galo graži, kruopščiai padaryta, akmenukai labai kokybiški. Be to labai greitas pristatymas :) ačiū už šitą grožį. Tikrai užsisakysiu dar kartą iš jūsų 😊 sėkmės 😊”

 

Inga M. – “Sveiki,
Apyranke esu gavus jau keleta dienu, nesioju ir pagaliau galiu parasyt , kad ji nuostabi! Labai grazus akmenukai ir labai man patinka juos nesioti bei jais grozetis. Energija is ju sklinda silta ir labai maloni man .
Atskiras Aciu uz ideta papildomai gumyte ir akmenukus . Aciu aciu aciu 🥰🥰🥰❤️❤️❤️Pagarbiai
Inga M.”


Asta – “Sveiki 😊
Gavau apyrankes 🙂
Pirmas įspūdis atidarius maišelį atima žada, nuostabiai suderinti akmenukai, spalvos tokios, kad norisi žiūrėti ir žiūrėti, čiupinėti visaip 🙈🙈 sesės apyrankė wauuu, neimiau į rankas tik atsargiai pažiūrėjau atidarius, bet labai labai ♥️♥️
Ačiū už viską 🤗”


Ramunė – “Sveiki, Ką tik pasiėmiau apyrankę. Papuošalų nešioju labai mažai ir renkuosi juos ilgai bei kruoščiai…
Jūsų apyrankė tarsi pati iššoko iš maišelio ir apsivyjo mano ranką☺️!
Žinau jog ilgai jos nenusiimsiu ir butinai rekomenduosiu draugams,o kažkam net pati dovanosiu🙏🤭👌.
P.s. sertifikatas dar labiau pakelia jos vertę.
Geros Jums kloties!
Su pagarba Ramunė😊”


Austėja Žostautaitė – “Sveiki, Gavau. Viskas greitai ir gerai. Labai nustebino toks rūpestingas įpakavimas ir tai, kad pridėjote papildomus karoliukus 🙂 bus nebaisu jei sutruktų – turėsiu atsargai. 🙂 Gražiai ir dailiai žiūrisi ant rankos, karoliukai matosi tikrai kokybiški ir smagu, kad jie sertifikuoti – tai jaučiuosi ne katę maiše nusipirkusi. 😍 Maloniai į juos reaguoja oda, jokio niežėjimo ar panašiai, nes nuo tokių fake niežti dažniausiai. Dėkoju! 🙂”

Greta Dovydaitytė – “O Vau! Jau gavau, tik negaliu dar pasiimti, bet nesitikėjau taip greitai, aš antrą kartą jau iš Jūsų perku, labai patiko buvo puiki dovana tiek sau tiek draugei, o dabar jos vyras dovanų užsirašė 🤗 labai smagu, kad įdėjot atsarginių detalių ir sertifikatai, na ką tu ką tu viskas super!”


Kitai klientei taip patiko apyrankės, kad net pasisiūlė jog galite parašyti jai asmeniškai į Facebook!

Štai jos atsiliepimas: “Noriu pasidžiaugti ,atradusi nuostabų apyrankių pardavėją ir nuoširdžiai rekomenduoju visiems kurie dar svarsto ar užsisakyti ,drąsiai!!!tokio nuostabaus žmogaus ,rūpestingo,atsakingo retai besutiksi😄(tai ne reklaminis triukas)o pirkėjos nuomonė,kuri išties patenkinta,dėkoju dar kartą.”

Evelina Lina Ivanauskienė

Justina Kupcevičienė:

“Laba diena 🌞

Ačiū! Užsisakau jau antrą apyrankę iš Jūsų, pirmoji labai prilipo ir suteikia man džiaugsmo bei stiprybės. Ačiū dar kartą ❤️”

Paklausiau, ar galiu naudoti jos vardą ir pavardę atsiliepime ir Justina atrašė:

“Žinoma! ❤️😊 Dar pridėkite, kad siuntinukas atkeliauja tobulai supakuotas 🌞 Taip pat labai malonu, kad akmenys sertifikuoti. O energija iš jų tiesiog plūste plūsta 💪”

Anastasija:

“Laba diena, gerb. Žilvinai,

apyrankės mus pasiekė neįtikėtinai greitai – jos nuostabios, ačiū už Jūsų darbą ir dėmesį!
Iš tikrųjų jaučiasi Jūsų šviesi energija, šiluma ir meilė gamtos stebuklams bei žmogui. Džiaugiuosi, kad, ieškodama vien tik nefrito papuošalo, atradau tiek daug. Mes su vyru nuoširdžiai dėkojame Jums ir taip pat linkime nuostabių Naujųjų metų, sėkmės kūryboje ir laimės :)

Gražios dienos,
Anastasija”

Close My Cart
Close Wishlist
Close Recently Viewed
Close
Close
Categories