SAISA.lt

Selenito kristalo nauda

Turmalininio kvarco kristalo nauda

Turmalino kvarco kristalas yra išskirtinis dėl savo energijos ir privalumų. Šis kristalas taip pat yra žinomas kaip dviejų stiprių akmenų – turmalino ir kvarco – sinergija.

Čakra:Muladhara (šakninė)
Zodiakas:Vėžys
Planeta:Neptūnas
Elementas:Vanduo
Spalvos:Įvairios (Balta, Juoda)

Energetinės savybės

Turmalino kvarco kristalo energetinės savybės yra:

  • Apsaugo nuo neigiamos energijos
  • Padeda su koncentracija ir dėmesio sutelkimu
  • Skatina emocinį atsigavimą
  • Padeda atrasti asmeninę tiesą
  • Stiprina širdies čakrą
  • Stiprina ryšį su Aukštesniuoju aš
  • Suteikia pasitikėjimą ir stiprina ištvermę

Kaip veikia kūną?

Turmalino kvarcas yra akmuo, kurio pagrindinė funkcija yra valymas ir apsauga. Akmuo veikia kaip šarvuotė nuo neigiamos energijos, apsaugodamas jus nuo elektromagnetinės smogos ir kitų formų radiacijos. Be to, jis gali stiprinti nervų sistemą bei padėti su koncentracijos problemomis. Jis sukuria harmoningą balansą tarp kūno ir proto, skatina sveiką savęs suvokimą ir padidina jūsų gebėjimą išgyventi stresą.

Valymas

Turmalino kvarco valymas yra būtinas siekiant išlaikyti jo energetinės savybes. Jis gali būti valomas po tekančiu vandeniu, su druska, po saulės arba mėnulio šviesa. Svarbu, kad jūsų akmuo nebūtų per daug šildomas, nes tai gali pakenkti jo savybėms.

Apibendrinimas

Turmalino kvarco kristalas yra unikalus dėl savo stiprių ir dažnai kontrastingų energijų. Šis akmuo gali būti naudojamas daugeliui tikslų, pradedant energijos balansavimu ir baigiant dvasinėmis praktikomis. Kadangi ši kombinacija gali būti galinga, turėtumėte naudoti šį turmalino kvarco akmenį protingai ir su pagarba. Akmens galia yra tikrai stebuklinga ir jos naudojimas gali turėti didžiulę naudą tiek jūsų dvasiniam, tiek fizinei sveikatai.

Hematito kristalo nauda
Lazurito kristalo nauda
Close My Cart
Close Wishlist
Close Recently Viewed
Close
Close
Categories